Skontaktuj się z nami
+48 12 641 66 69

Alarm Tech Kraków

Alarm Tech Kraków – firma od kilkudziesięciu już lat zaopatruje odbiorców zarówno indywidualnych jak i hurtowych w systemy zabezpieczeń najwyższej jakości, świadcząc przy tym profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne na bazie doświadczonego zespołu. W ofercie sklepu internetowego Napad.pl, znajdują się między innymi:

  • systemy alarmowe,
  • centrale alarmowe,
  • kamery przemysłowe,
  • kamery ip,
  • szafy rack,
  • domofony i wideodomofony.

Firma Alarm-Tech s.c. dąży cały czas do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych. Za cel stawiamy sobie dostarczanie kompleksowych i profesjonalnych usług i rozwiązań, które przekładają się na sukces biznesowy i realizację indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu:

Dzięki ciągłym naszym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, sklep internetowy uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca urządzeń do budowy zabezpieczeń. Nasze działania staramy się dostosować zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i biznesowych, w tym w szczególności firm zajmujących się ochroną osób i mienia, a także instalatorów systemów alarmowych i monitoringu przemysłowego.  W konsekwencji adres sklepu internetowego www.napad.pl jest dzisiaj dobrze rozpoznawalną marką i dla wielu naszych klientów stanowi gwarancję sprawnej obsługi i najwyższej jakości dostarczanego sprzętu.